2013 m. rugpjūčio 28 d., trečiadienis

Dzūkijos perlas!

          Sveiki, taip taip, žinau kad buvau dingus keletui savaičių, todėl jau kurį laiką nepildžiau blogo. Buvo atvykęs pusbrolis iš Londono todėl kiekvieną dieną leidau su juo ir neliko laiko niekam. Šios savaitės tikrai buvo puikios, čia papasakosiu apie vieną geriausių vasaros savaitgalių. Jį su tėvais ir pusbroliu praleidom Dzūkijoj, nuostabioj sodyboj vadinamoj "Dzūkijos perlas". Lauko bei stalo tenisas, baseinas, pirtelė, kubilas, nerealiai skanus maistas, viskas buvo super. Oras irgi išpuolė kaip užsakytas, tikrai nuostabiai atsipalaidavom. Keletas foto iš ten bus apačioje. Šiandien tiek, norėjau paprašyti prabalsuoti už norimą kitą video blogo temą viršuj puslapio kairėje! 

Tikroji Ramona :D

Nepamirškit prabalsuoti už norimą vlogą!!
xoxo
Ramona
:**

5 komentarai:

 1. Kokia siknute,kokie papukai,niceee ;D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tu gal porno zvaigzde planuoji but?? Tu labaj grazi noreciau tave papist

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Wtf zmonės kaip jus taip galit vapše rasyt as nesuprantu krc mergina prie baseino nusifotografavo tj bl kompromituojancius komentarus iskart rasot nu ok as suprantu mergina yra grazi bet bl jaigu dar pastebesiu kad rasot tokias nesamones nepilnametems
   pizdu jum bus rasiu kas taip rase iskelsiu pedofilijos byla, nes ne tik Rusijoje gaudo pedofilus bet ir nuo siol Lietuvoje.

   Panaikinti